05-Apr-2020 | २३ चैत्र २०७६, आईतवार

दैनिक उपभोग्य सामग्री सहयोगका लागि अमेरिकामा जुट्यो नेपाली कांग्रेस प्रबास संगठन

९ चैत्र २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


टेक्सस

कोरोना भाइरसको संक्रमण अमेरिकाभर फैंलदै जाँदा अमेरिकास्थित नेपाली काँग्रेसको प्रबास संगठन नेपाली जनसम्पर्क समिति वेष्ट टेक्सस च्याप्टर भने नेपाली समुदायको सहयोगमा जुटेको छ ।  अमेरिकाभर संक्रमण फैलिए पछि बिशेषगरी दक्षिण पूर्बी एसियाका दैनिक उपभोग्य बस्तुहरुको अभाव बढेपछि वेष्ट टेक्सस च्याप्टरले समुदाय भित्रका विद्यार्थी तथा अन्य समुदाय सदश्यहरुलाई सामग्री बितरण सुरु गरेको हो ।  

संस्थाका निर्वाचित अध्यक्ष हरिबोल भण्डारीले टेक्सस क्षेत्र वरपर बसोबास गर्ने नेपाली विद्यार्थी तथा समुदायका अन्य सदश्यहरुलाई चामल, दाल, नुन, तेल, मसलाको अभाव भए बेस्ट टेक्सस च्याप्टर सम्बद्ध ब्यक्तिहरुलाई संपर्क गर्न सामाजिक संजाल मार्फत आह्वान गरेका छन् । दैनिक उपभोग्य बस्तुहरु नि:शुल्क बितरणको लागि संस्थाले आर्थिक श्रोत भने च्याप्टर सम्बद्ध ब्यक्ती तथा काँग्रेस शुभेक्षकहरु मार्फत जुटाउने केदार तिमल्सिनाले बताए । सामान संकलनका लागि निम्न ब्यक्तिहरुलाई  संपर्क गर्नु पर्नेछ : 

प्रबिण घिमिरे (काबा अध्यक्ष ) – ७०३ ८७० ९४२३ 

राम राज पोखरेल  

बिजय मान श्रेष्ठ   

प्रेम पाठक 

राजु लामा 

हरी ढकाल 

केदार तिमील्सिना 

नारायण अधिकारी 

अमृत कट्टेल 

नबिन बस्नेत ।

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार