05-Apr-2020 | २३ चैत्र २०७६, आईतवार

टम ह्यान्क्स र रिटा विल्सन कोरोना संक्रमणबाट सन्चो हुँदै

११ चैत्र २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


हलिवुडका चर्चित अभिनेता टम ह्यान्क्स्ले आफुमा कोरोना संक्रमणको लक्षण देखिएको २ हप्ता पछी रोग सम्बन्धि केही अनुभव सेयर गर्दै आफू र आफ्नो पत्नीले  स्वास्थलाभ गर्दै गरेको बताएका छन् । अभिनेता टम ह्यान्क्सले “आफू र आफ्नो पत्नी रिटा विल्सनले निक्कै सजिलो महसुस गर्न थालेको” बताएका छन् ।

ह्यान्क्सले आफ्नो ट्विटरमा लेखेका छन् “कतै पनि नगईकन एकै ठाउँमा बस्यो भने यस्तो राम्रो हुन्छ, आफुले कसैलाई नसार्ने अनि अरुबाट पनि आफुलाई नसार्ने । केही समय लाग्न सक्छ तर आफुले अरुलाई सकेको सहयोग गर्ने । आरामसँग बस्ने अनि यो पनि जान्छ” ।

६३ बर्षीय ह्यान्क्स् र विल्सनले आफुहरु कोरोना संक्रमित भएको खबर गत मार्च ११ मा पहिलो पटक सार्वजनिक गरेका थिए ।उनिहरुले त्यति बेला अस्ट्रेलियामा रहेर नै उपचार गर्ने बताएका थिए ।

एजेन्सी

Loading...

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

सम्बन्धित समाचार